קצת עלי ועל הדרך שלי

נעים מאוד, שמי ענת חן הררי, אמא לבראשית, סיני ונווה ובת זוגו של מתן.

גרים בחולתה שבגליל העליון.

 אני מדריכה ומחנכת לתנועה מתוך הקשבה וכבוד רב לגוף הנשי ובבעלותי סטודיו ליוגה ולפילאטיס INHAL-EXHALE בחולתה שבו מתקיימים אימונים, סדנאות והרצאות.

בנוסף מעבירה הרצאות וסדנאות בנושא רצפת האגן הנשי ברחבי הארץ ובמרכזי לימוד, וסדנאות הכנה ללידה לנשים בהריון.

 אני מאמינה שהגוף שלנו הוא המכונה הכי חשובה שיש לנו בחיים וככה אנחנו צריכים להתייחס אליו!

 שספורט צריך לעשות קודם כל בשביל הבריאות הפיזית והנפשית שלנו ולא רק במטרה להתעצב ולהתחטב.                               

אורח החיים המערבי מלווה בהמון סטרס וביושבנות רבה, והתנועה נועדה בראש ובראשונה לשפר את איכות חיינו, לאפשר לנו להרגיש טוב בתוך העור שלנו, יותר אנרגטיות וחיוניות, לסבול מפחות כאבים, דליפות, צניחות.

 ובגדול, להרגיש בטחון לעשות את הפעולות הפיזיות היומיומיות שלנו עם הרבה יותר קלילות, שחרור ואהבה לגוף שלנו.

הסטודיו הדיגיטלי- איך פרוייקט נולד..

אז איך הכל התחיל אתן וודאי שואלות,

איך מגיעים להרים פרוייקט כזה?

 שנים שהסטודיו הפיזי שלי בחולתה עבד בפול טיים.. אימנים בבקרים, בערבים ובימי שישי. תוסיפו לכל אל את הסדנאות וההרצאות ותקבלו מערכת מלאה, כל אלו לא כוללים את העבודה של החזקת עסק עצמאי- שיווק, פרסום, גביה ותחזוק המערכת.

 עם הזמן, ראיתי שמתחילות להגיע יותר ויותר נשים מאזור המרכז כדי לקבל את הידע שלי. יחד איתן גם התחילו להגיע בקשות להנגיש את הידע גם אליהם בצורת וידאו.

זה השלב בו התחלתי לחשוב ברצינות על תוכניות דיגיטליות.

חקרתי, בדקתי תכננתי, אבל בחיים העמוסים והמלאים, לא באמת הגעתי לזה.

 ואז ביום אחד, החיים השתנו וקיבלנו בשורה לא פשוטה שאבא שלי חלה בסרטן הריאה שלב 4. מאותו הרגע עזבתי את הכל והתפניתי להתעסק רק בזה. העסק עצר, פחות או יותר. הפסקתי את כל הסדנאות וההרצאות ורק הגעתי לאמן פה ושם.

באחת הפעמים שישבתי בבית החולים, הבנתי שאני לא רוצה קורס דיגיטלי- אני חייבת!! כי מי יודע מה יהיה בהמשך..

 התחלתי לצלם תכנים חינמים, לשחק עם המצלמה ולהתיידד עם הנחיה מול חתיכת פלסטיק (הפלאפון והמצלמה). באחד מהימים, אחת המתאמנות ביקשה שאצלם לה סשן בטן קצר, כמו באימונים פילאטיס בסטודיו, שיהיה לה לאימון ביתי.

 עשיתי זאת והפצתי את זה ברשת.

התגובות לא איחרו להגיע! כולן רצו את אימון הזה וביקשו עוד כאלה..

זה היה בסוף יולי 2019, שלושה חודשים לאחר גילוי המחלה, כשהעניינים קצת נרגעו ונכנסנו לשגרת טיפולים..

 ידעתי שבאוגוסט הרבה ממתאמנות הסטודיו יוצאות לחופש ומתפנות לילדיהן והבנתי שאני הולכת להישאר בלי הרבה פרנסה. בסוף האימון, אחת המתאמנות הציעה שאולי אצלם סשן תרגילי בטן קצרים (ממש כמו הסרטון ההוא) שאיתם הן יוכלו להמשיך להתאמן במהלך אוגוסט.

 יום לאחר מכן, באופן הכי ספונטני שיש, וללא תכנון וידע, צילמתי שלושה אימונים ראשונים מבטן חזקה (20/10 היום). באותו היום כבר פרסמתי למתאמנות הסטודיו שיש לנו תוכנית אימונים מצולמת לאוגוסט ומי שרוצה, מוזמנת להצטרף אלינו בתשלום סמלי. השמועה התפשתה והגיעו נשים נוספות.

 מאז ועד היום, התוכנית נפתחה בכל חודש ומפעם לפעם עם יותר מתאמנות דיגיטליות. כמובן שהן דרשו תוכניות המשך וככה נולדו להן בזו אחר זו עוד ועוד תוכניות אימונים דיגיטליות עד שבשלב מסויים הייתי צריכה “בית” להכלי אותן.

 ככה נולד רעיון האתר- הסטודיו לאימונים דיגיטלים!

אני כולי תקווה שהאתר הזה ישמש לכן כבית לאימונים, יעזור לכן לשמור על בריאות הגוף והנפש, כי אין באמת חשוב מזה! שתלמדו לאהוב ולהודות על הגוף שלכן- המכונה הכי חשובה שיש לנו בחיים ולזכור שככה אנחנו צריכות להתייחס אליו..

 באהבה גדולה, שלכן ענת.

ברוכים הבאים

כדי לצפות בתכני האתר יש להירשם, ההרשמה הינה בחינם וללא שום התחייבות

פתח צ'אט
צריכה עזרה?
ענת חן הררי
היי,
אנחנו פה לכל שאלה...
דילוג לתוכן